Edycja Limitowana Nereide Ceramic

Zegarki Nereide są również dostępne w wersji specjalnej z ceramicznym bezelem, który słynie z wyjątkowej odporności i połyskującego wyglądu. Modele z tej kolekcji zostały wyposażone w szwajcarski mechanizm MV285, który jest wyjątkowo doceniany nawet przez najbardziej wymagających znawców.

SZWAJCARSKI KALIBER MV285

Mechanizm MV285 jest wytwarzany przez szwajcarskiego producenta Landeron (baza – Landeron24), słynącego z produkcji mechanicznych kalibrów z chronografem od 1925 roku. Mechanizm zdobią m.in.: dekoracje Côtes de Genève, złoto 3N oraz piaskowane wykończenie. Wyposażono go w 25 kamieni oraz 40 godzin rezerwy chodu. 

Kolekcja Nereide

Nazwa zegarka jest hołdem złożonym weneckiej łodzi podwodnej Nereide, zbudowanej w Arsenale Królewskim w 1913 r. i powierzonej inżynierowi De Bernardisowi przez marynarkę wojenną podczas pierwszej wojny światowej.

AUTOMATYCZNY KALIBER MV145

Kaliber MV145 to osadzony na 24 kamieniach, mechaniczny mechanizm z naciągiem automatycznym i rezerwą chodu wynoszącą 41 godzin. MV145, którego bazą jest mechanizm Seiko NH35, to kaliber o niekwestionowanej niezawodności. Posiada również inne funkcje, takie jak system dwukierunkowego naciągu czy stop sekundę.