NEREIDE GMT
WYPRZEDAŻ DO -40%

Kolekcja Nereide GMT do -40%
Sprawdź promocyjną ofertę w wybranych sklepach

GMT, inaczej „Greenwich Mean Time” mierzy zarówno czas lokalny, jak i czas w innej, wybranej strefie czasowej. Pozwala to pełne połączenie z daleką rzeczywistością. Jest to możliwe dzięki 24-godzinnej skali na tarczy oraz czwartej wskazówce, najczęściej w kształcie strzałki i wyróżniającym się kolorze.

Kolekcja Nereide GMT została zaprojektowana tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 

KALIBER MV295 SWISS MADE

Szwajcarski kaliber MV295 to osadzony na 25 kamieniach, mechaniczny mechanizm z automatycznym naciągiem, częstotliwością wynoszącą 28,800 uderzeń na godzinę oraz 40-godzinną rezerwą chodu. Mechanizm MV295, którego bazą jest Landeron 24, to synonim niezaprzeczalnej precyzji i solidności. Kaliber posiada takie funkcje jak: dwukierunkowe nakręcanie, stop sekunda oraz GMT.

Nereide Quadrilobato Limited Edition (100 sztuk)

Meccaniche Veneziane z dumą prezentuje najnowszą kolekcję Nereide Quadrilobato. W jej skład wchodzą zegarki o bardzo charakterystycznym wyglądzie, ściśle nawiązujące do autentycznego, weneckiego stylu.

Szwajcarski kaliber MV285

Mechanizm MV285 jest wytwarzany przez szwajcarskiego producenta Landeron (baza – Landeron24), słynącego z produkcji mechanicznych kalibrów z chronografem od 1925 roku. Mechanizm zdobią m.in.: dekoracje Côtes de Genève, złoto 3N oraz piaskowane wykończenie. Wyposażono go w 25 kamieni oraz 40 godzin rezerwy chodu.

Edycja Limitowana Nereide Ceramic

Zegarki Nereide są również dostępne w wersji specjalnej z ceramicznym bezelem, który słynie z wyjątkowej odporności i połyskującego wyglądu. Modele z tej kolekcji zostały wyposażone w szwajcarski mechanizm MV285, który jest wyjątkowo doceniany nawet przez najbardziej wymagających znawców.

Kolekcja Nereide

Nazwa zegarka jest hołdem złożonym weneckiej łodzi podwodnej Nereide, zbudowanej w Arsenale Królewskim w 1913 r. i powierzonej inżynierowi De Bernardisowi przez marynarkę wojenną podczas pierwszej wojny światowej.

AUTOMATYCZNY KALIBER MV145

Kaliber MV145 to osadzony na 24 kamieniach, mechaniczny mechanizm z naciągiem automatycznym i rezerwą chodu wynoszącą 41 godzin. MV145, którego bazą jest mechanizm Seiko NH35, to kaliber o niekwestionowanej niezawodności. Posiada również inne funkcje, takie jak system dwukierunkowego naciągu czy stop sekundę.