KOLEKCJA ARSENALE

Kolekcja Arsenale została zainspirowana kompleksem stoczni w Republice Weneckiej, znanej na całym świecie z produkcji łodzi oraz statków handlowych.

AUTOMATYCZNY KALIBER MV145

Kaliber MV145 to osadzony na 24 kamieniach, mechaniczny mechanizm z naciągiem automatycznym i rezerwą chodu wynoszącą 41 godzin. MV145, którego bazą jest mechanizm Seiko NH35, to kaliber o niekwestionowanej niezawodności. Posiada również inne funkcje, takie jak system dwukierunkowego naciągu czy stop sekundę.

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Arsenale to zegarek wyjątkowy, a to za sprawą licznych detali składających się na ten niezwykły design: charakterystycznej, dekoracyjnej tarczy, trójwymiarowego loga marki, bezeli wykonanych ze stali szlachetnej 316L, indeksów wypełnionych masą świecącą w ciemności BGW9 Swiss Superluminova i wielu innych.

GRAWER Przedstawiający arsenał

Wenecki Arsenał (po włosku: Arsenale di Venezia) to kompleks dawnych stoczni i zbrojowni, zebranych w jednym miejscu w północnych Włoszech, a dokładniej w Wenecji. Jako własność państwa, Arsenał był odpowiedzialny za siły okrętowe republiki w połowie ubiegłego tysiąclecia. Był to “jeden z najwcześniejszych przedsiębiorstw przemysłowych na tak dużą skalę w historii”.