PYTANIA DOTYCZĄCE ZEGARKÓW

W ogóle nie musisz się przejmować baterią w zegarku. Wszystkie modele Meccaniche Veneziane wyposażone są w automatyczny mechanizm, który nakręca się sam podczas ruchu ręki właściciela.

Używamy różnych mechanizmów, które dopasowujemy do naszych zegarków. Wszystkie z nich pochodzą od światowych producentów, takich jak  Landeron i Seiko. W naszych zegarkach korzystamy jedynie z mechanizmów automatycznych.

Wszystkie zegarki Meccaniche Veneziane są wodoodporne.

Nasze paski są wykonane z prawdziwej skóry wołowej, wyprodukowanej w Toskanii. Używamy skór pozyskanych naturalnymi metodami, bez chemikaliów oraz sztucznych barwników. Toskania słynie z wielu garbarni z długoletnimi tradycjami.

Używamy szkła szafirowego. Powstaje ono w wyniku krystalizacji korundu lub tlenku glinu w temperaturze 2200° C. Następnie powstałą masę formuje się w przezroczyste tarcze. Syntetyczny szafir jest często używany w ekskluzywnych zegarkach, a to za sprawą niezwykłej wytrzymałości – materiał ten bardzo trudno zarysować.

GWARANCJA

Tak, do każdego zegarka Meccaniche Veneziane dołączona jest gwarancja producenta ważna przez 2 lata (dla klientów spoza Unii Europejskiej okres gwarancji wynosi rok).

Gwarancja przysługuje tylko w przypadku zakupienia produktu u autoryzowanego sprzedawcy. Jeśli jakaś część zegarka nie działa prawidłowo i jest to nasza wina – naprawimy lub wymienimy produkt za darmo. Jednak nie obejmuje to szkód wyrządzonych przez klientów. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych zalaniem wodą, szkód wynikających z codziennego noszenia zegarka (np. pęknięcia na pasku), przypadkowych uszkodzeń szkiełka, rys, uszkodzeń paska oraz kradzieży. Dowód sprzedaży jest niezbędny przy ubieganiu się o naprawę produktu, prosimy więc zachować paragon. 

Tak, istnieje możliwość wydłużenia czasu gwarancji o rok. Wystarczy zarejestrować swój zakup na polskiej stronie Meccaniche Veneziane

ZAMÓWIENIA

Na karcie każdego produktu znajduje się przycisk „Gdzie kupić?”. Po jego naciśnięciu pojawia się lista oficjalnych sprzedawców marki Meccaniche Veneziane. Wystarczy wybrać sklep, otworzyć jego stronę internetową i wyszukać interesujący nas model. 

Uwaga! Nie wszystkie modele widoczne na tej stronie są stale dostępne u naszych resellerów. Jeśli nie możesz znaleźć wybranego zegarka, skontaktuj się z nami.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od sklepu. Informacja o wysyłce znajduje się przy każdym zegarku na stronach naszych resellerów. W przypadku zegarków Meccaniche Veneziane wysyłka często następuje już w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Tak, każdy produkt Meccaniche Veneziane może być zwrócony w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez potrzeby podawania przyczyny. Niektóre sklepy wydłużają ten czas do 100 dni.

Prosimy zwrócić zegarek bezpośrednio do sklepu, w którym został zakupiony. Warunki wymiany i zwrotów dostępne są na stronach resellerów.

Sugerujemy, aby zabezpieczyć wysyłany zegarek folią bąbelkową, miękkimi chusteczkami lub kilkoma warstwami ręcznika papierowego. Następnie, prosimy umieścić zegarek w pudełku na tyle małym, by nie uległ on uszkodzeniu pod wpływem wstrząsów podczas transportu.