PYTANIA DOTYCZĄCE ZEGARKÓW

W ogóle nie musisz się przejmować baterią w zegarku. Kaliber MV044 to automatyczny mechanizm, który nakręca się sam podczas ruchu ręki właściciela.

Używamy różnych mechanizmów, które dopasowujemy do naszych zegarków. Wszystkie z nich pochodzą od światowych producentów, takich jak ETA, Sellita, STP, Landeron and Seiko.

Wszystkie zegarki Meccaniche Veneziane są wodoodporne.

Nasze paski są wykonane z prawdziwej skóry wołowej, wyprodukowanej w Toskanii. Używamy skór pozyskanych naturalnymi metodami, bez chemikaliów oraz sztucznych barwników. Toskania słynie z wielu garbarni z długoletnimi tradycjami.

Używamy szkła szafirowego. Powstaje ono w wyniku krystalizacji korundu lub tlenku glinu w temperaturze 2200° C. Następnie powstałą masę formuje się w przezroczyste tarcze. Syntetyczny szafir jest często używany w ekskluzywnych zegarkach, a to za sprawą niezwykłej wytrzymałości – materiał ten może być zarysowany jedynie przez diamenty.

PO ZAKUPIE

Meccaniche Veneziane oferuje gwarancję, która obejmuje wady producenta przez 2 lata (jedynie dla mieszkańców Unii Europejskiej, klienci poza Unią otrzymują roczną gwarancję). Gwarancja przysługuje tylko w przypadku zakupienia produktu u autoryzowanego sprzedawcy. Jeśli jakaś część zegarka nie działa prawidłowo i jest to nasza wina – naprawimy lub wymienimy produkt za darmo. Jednak nie obejmuje to szkód wyrządzonych przez klientów. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych zalaniem wodą, szkód wynikających z codziennego noszenia zegarka (np. pęknięcia na pasku), przypadkowych uszkodzeń szkiełka, rys, uszkodzeń paska oraz kradzieży. Dowód sprzedaży jest niezbędny przy ubieganiu się o naprawę produktu, prosimy więc zachować paragon. Jeśli zegarek został zakupiony na naszej stronie, wystarczy tylko numer zamówienia, w innym przypadku poprosimy Cię o przesłanie kopii paragonu od autoryzowanego sprzedawcy zegarków Meccaniche Veneziane.

Skontaktuj się z autoryzowanym sprzedawcą marki Meccaniche Veneziane, u którego został zakupiony Twój zegarek. Jeśli zamówiłeś/aś go na naszej stronie, wypełnij nasz formularz gwarancyjny, a nasz zespół pomoże rozwiązać problem.

Zegarki na zamówienie są wykonywane zgodnie z życzeniami klienta, dlatego też nie ma możliwości anulowania zamówienia.