Nowa kolekcja Arsenale
(Edycja limitowana - 150 sztuk)

Meccaniche Veneziane z radością prezentuje najnowsze, limitowane modele z kolekcji Arsenale. Ich żywa kolorystyka świetnie sprawdzi się podczas nadchodzącego lata.

JUŻ W SPRZEDAŻY

Przyjemność z nurkowania

Zegarki Arsenale świetnie sprawdzają się podczas sportów wodnych i nurkowania dzięki solidnej, stalowej kopercie o szerokości 45 mm i wodoszczelności równej 20 ATM. Modele z casualowym paskiem ze skóry lub sportową bransoletą Adriatico z powodzeniem uzupełnią letnią garderobę.

BGW9 Super-LumiNova®

Szwajcarska Super-LumiNova® BGW9 to pigment fosforyzujący, znany też jako Lume, emitujący zielono-niebieski blask świecący w ciemności po wcześniejszym naładowaniu dowolnym źródłem światła. W świetle dziennym powłoka BGW9 jest koloru białego.

Staranne wykończenie

Arsenale to zegarek o wyjątkowym wyglądzie, na który składają się liczne, kultowe elementy: tarcza ze zdobieniem Tapissierie, trójwymiarowe logo w formie krzyża Meccaniche Veneziane, nakładane indeksy, szczotkowana koperta ze stali 316L i wiele innych.

Solidna koperta

Kolekcję Arsenale charakteryzuje solidna koperta o średnicy 45 mm, stworzona ze szczotkowanej stali. Na jej szczycie znajduje się bezel z 12 wypukłymi punktami, do którego wykonania również użyto stali szlachetnej 316L. Obrotowy pierścień nie tylko nadaje całości mocnego charakteru, ale jest też praktyczny. Obracając go przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, można monitorować czas nurkowania.

Specyfikacja

KOPERTA: Ø45 mm, szczotkowana stal szlachetna 316L
MECHANIZM: Automatyczny Seiko NH35A
SZKIEŁKO: Szafirowe z antyrefleksem, wypukłe
LUMINESCENCJA: Powłoka BGW9 Swiss Superluminova®
BEZEL: Jednokierunkowo obrotowy, stal szlachetna 316L
WODOODPORNOŚĆ: 200 m (20 ATM)
PASEK: Skórzany pasek wyprodukowany we Włoszech
GWARANCJA: 2 lata

Grawer z Bramą Arsenału

Arsenał (wł. Arsenale di Venezia) to kompleks dawnych stoczni i zbrojowni, zebranych w jednym miejscu w północnych Włoszech, a dokładniej w Wenecji. Jako własność państwa, Arsenał był odpowiedzialny za siły okrętowe Republiki w połowie ubiegłego tysiąclecia. Był to “jeden z najwcześniejszych przedsiębiorstw przemysłowych na tak dużą skalę w historii”.