Zegarki Meccaniche Veneziane już w Polsce!

Na polski rynek weszła niedawno nowa marka ekskluzywnych zegarków – Meccaniche Veneziane. Oferowane modele cechuje dopracowany, włoski design oraz szwajcarska precyzja. Każdy z nich został wyposażony w niezwykle dokładny mechanizm automatyczny z oznaczeniem “Swiss Made”. Zegarownia.pl jest pierwszym autoryzowanym sklepem w Polsce, w którym można zakupić te wyjątkowe urządzenia.

Zegarownia.pl autoryzowanym sprzedawcą

Od niedawna na stronie sklepu można znaleźć szeroki wybór pięknych i dopracowanych modeli marki Meccaniche Veneziane. Zegarki podzielone są na wyjątkowe kolekcje, za którymi kryją się fascynujące historie o weneckich zabytkach i tradycjach. Wiele z tych modeli można również zobaczyć na żywo w sklepie stacjonarnym, znajdującym się w centrum handlowym Panorama w Warszawie.

Sprawdź ofertę zegarków Meccaniche Veneziane w sklepie Zegarownia.pl

Wenecka tradycja, szwajcarskie wykonanie

Meccaniche Veneziane to innowacyjny startup pochodzący z Wenecji, powstały w 2017 roku. Jego misją jest produkcja technicznie doskonałych zegarków, które swoim wyglądem nawiązują do tradycji i dziedzictwa “miasta na wodzie”. Do ich wykonania producent używa jedynie wysokogatunkowych materiałów, takich jak garbowana roślinnie skóra Elbamatt z Toskanii czy stal szlachetna o próbie 316L. Dla uzyskania największej przejrzystości, w każdym modelu za ochronę tarczy odpowiada niezwykle odporne szkiełko szafirowe z powłoką antyrefleksyjną.

Listę autoryzowanych sprzedawców w Polsce zamieszczamy pod adresem:

https://www.meccaniche-veneziane.pl/gdzie-kupic

Chcesz zostać resellerem? Skontaktuj się z nami!

Zobacz również