PRZEDSTAWIAMY CERAMICZNE BEZELE DO SERII NEREIDE

Co charakteryzuje łódź podwodną? Prawdziwie wojskowy kształt, wodoodporne materiały, możliwość zgłębiania otchłani morza i obserwowania nieodkrytych cudów na dnie oceanu. Jako że nasz zespół stara się ciągle poszukiwać innowacyjnych rozwiązań i zwraca ogromną uwagę na detale, postanowiliśmy dodać do naszej kolekcji element, który mógłby przypominać piękno fal i jednocześnie nawiązywać do siły i niezniszczalności łodzi podwodnej. Z dumą prezentujemy kolekcję Nereide Ceramic, która zawiera ceramiczne nakładki na oryginalne zegarki Nereide.

Ceramic Bezel Insert Nereide

Ten luksusowy element znacznie różni się od nakładki aluminiowej i zezwala na połączenie modelu inspirowanego przeszłością z nieco futurystyczną, błyszczącą ozdobą. Pomimo pięknego wyglądu, który upodabnia bezel do kruchego szkła, główną zaletą ceramicznej nakładki jest wytrzymałość i niewiarygodna odporność na zarysowania i przebarwienia. Nawet ciśnienie 20 ATM nie jest w stanie uszkodzić tego materiału. Jest to możliwe dzięki reakcjom chemicznym, które mają miejsce podczas wypalania ceramiki – nadają jej solidną strukturę oraz spoistość. Mówiąc prościej, materiał ten odbija światło w urzekający sposób, niczym cienkie lustro, a jednocześnie jest odporne na zarysowania. Dzięki chemicznej inercji, która czyni materiał odpornym na zniszczenie, jest to najlepszy sposób, aby zachować nienaruszony wygląd zegarka.

Nereide Ceramic PVD Rubber Strap

Królem tej kolekcji, dominującym nad wszystkimi elementami, jest czarny kolor. Nawet jeśli nie zezwala on na użycie barw charakterystycznych dla zegarków Meccaniche Veneziane, najlepiej ukazuje odbicia światła, tworząc kontrast między jasnością a ciemnością, co daje niesamowity i olśniewający efekt.

Nereide Ceramica Watches Collection

Kolekcja składa się z 5 modeli, które oferują możliwość zabawy oryginalnością i elegancją, zawsze znajdując perfekcyjną równowagę między stylami. Charakterystyczne połączenia kolorów, materiałów i wykończeń stworzyły niezwykłą gamę mechanicznych urządzeń, których metalowe serca biją w niezniszczalnych kopertach ze stali szlachetnej.

Wielki wybór pasków daje możliwość eksperymentowania oraz wyrażania osobowości i kreatywności właściciela. Pozorny mrok zegarków nie przyćmiewa ich srebrzystego blasku, a jedynie go wzmacnia. Modele otoczone są subtelną aurą tajemniczości, która hipnotyzuje i oczarowuje użytkownika, sprawiając że w całości poddaje się urokowi zegarka.

Jeśli myślisz, że jesteś w stanie obronić się przed tym zniewalającym czarem, sprawdź całą kolekcję tutaj!

Z pozdrowieniami,

ZESPÓŁ MECCANICHE VENEZIANE

Zobacz również