NASZ ROK 2018 W KILKU SŁOWACH

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem, kiedy kolorowe światełka migają na ulicach, a tłumy ludzi ożywiają się pod wpływem świątecznej atmosfery, nadchodzi czas przemyśleń o mijającym roku i planowania postanowień na następne dwanaście miesięcy.

Ten rok wypełniony był wyjątkowymi chwilami, tworzącymi niezapomniane wspomnienia. Doświadczyliśmy ciężkich dni wymagających dużo wysiłku, interesujących współpracy, konstruktywnych przygód i narodzin nowych pomysłów. Właśnie te pomysły nakreśliły nam drogę do niespodziewanych wydarzeń, z których mieliśmy okazję wiele się nauczyć, stale wyznaczając sobie nowe wyzwania i cele do osiągnięcia. Najwspanialsze w tym wszystkim jest jednak to, że nie byliśmy sami w tej podróży. Mieliśmy niewyobrażalne szczęście by nieustannie otrzymywać pomoc i wsparcie od naszych sprzymierzeńców – Wasze opinie i sugestie miały niezwykle pozytywny wpływ na nasze wybory i pomogły nam w udoskonalaniu siebie i zbliżeniu się do panujących obecnie realiów. Dzięki Wam, Meccaniche Veneziane doświadczyło zadziwiającego rozwoju i zyskało pewną dojrzałość w wyborze kolorów, designów, wykończeń i detali.

Pośród wszystkich naszych przygód, jedna zdecydowanie się wyróżnia – było to stworzenie projektu Nereide GMT. Nie była to nasza pierwsza kampania na platformie Kickstarter, jednak dostarczyła nam ona najwięcej niezapomnianych niespodzianek. Nigdy nie zapomnimy tej ekscytacji przed rozpoczęciem projektu, żywiołowego dialogu z Wami i niespodziewanego przebiegu kampanii, która w ostateczności pozwoliła nam na zrealizowanie planu. Wasze ciepłe wsparcie nie tylko pomogło nam w osiągnięciu sukcesu, ale też dostarczyło nam potrzebnej energii, która pozwala nam nieustannie iść dalej.

Co planujemy na rok 2019? Jak już wspomnieliśmy, Meccaniche Veneziane nie ma zamiaru zwalniać. Po zakończeniu kampanii, postanowiliśmy poświęcić nasz czas i siły na stworzenie nowego modelu – Redentore. Najbardziej interesującym wyzwaniem było przekształcenie naszych pomysłów w wyjątkowe projekty łączące znane nam tradycje i innowacyjne podejście. W tym celu musieliśmy skupić się na szczegółach oraz wprowadzić nowe elementy nie uszkadzając przy tym oryginalnego zegarka. Ciekawość by zobaczyć gotowy rezultat dała nam motywację i zachęciła do dalszej pracy nad detalami. Stworzenie kolekcji Redentore było niezaprzeczalnie najlepszym sposobem na zakończenie tego roku. Mieliśmy możliwość wykonania wielu eksperymentów, co w ostateczności pozwoliło na dokładne opracowanie kolekcji, wyróżniającej się dbałością o szczegóły i harmonią pomiędzy poszczególnymi cechami.

Ten rok się już kończy, lecz dla nas to dopiero początek. Jesteśmy pewni, że rok 2019 przyniesie wiele nowych przygód, które przy odrobinie szczęścia przeżyjemy razem z Wami, najlepszymi kompanami o jakich nawet nie marzyliśmy.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku od całego zespołu Meccaniche Veneziane!

Zobacz również