Meccaniche Veneziane zwiedza Warszawę! Sprawdź efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej ze stolicy [GALERIA]

Meccaniche Veneziane to włoska marka zegarków premium, które podbiły serca klientów na całym świecie. Każdy model nawiązuje do bogatej historii Wenecji – miejsca, w którym rozpoczęła się produkcja tych wyjątkowych urządzeń. Niedawno, korzystając z cieplejszych dni, postanowiliśmy pokazać zegarkom Meccaniche Veneziane kawałek Warszawy – miasta o równie ciekawej przeszłości. Efekty tej sesji można podziwiać poniżej.

Zegarek Meccaniche Veneziane Redentore 1301001M – elegancja tkwi w prostocie.

Na powyższych zdjęciach przedstawione zostały zegarki Meccaniche Veneziane z serii Redentore. Każdy z modeli nawiązuje do jednego z największych zabytków miasta na wodzie – XVI-wiecznego kościoła Il Redentore, którego wizerunek wygrawerowany jest na każdym deklu z tej kolekcji.

Zegarek Meccaniche Veneziane Redentore 1301007 

Meccaniche Veneziane Redentore to najbardziej elegancka i minimalistyczna kolekcja w ofercie włoskiego producenta. Przeznaczona jest dla osób ceniących wysokojakościowe dodatki o klasycznym wyglądzie. Przedstawione na powyższych zdjęciach modele świetnie pasują zarówno do stylizacji casualowych, jak i biurowych. Dzięki dość cienkim kopertom, zegarki Redentore świetnie nadają się do koszuli.

 Magiczny klimat warszawskiej Starówki stanowi idealne tło dla zegarka Meccaniche Veneziane 1302004.

Dla mężczyzn pragnących bardziej wyrazistego dodatku dobrą propozycją będzie kolekcja Nereide. To solidne urządzenia idealne dla osób chcących wyrazić swoją niezależność i bezkompromisowość. Ich design nawiązuje do ciekawej historii weneckiej łodzi podwodnej Nereide, czego wyrazem jest wyjątkowy grawer na deklu.

Zegarek Meccaniche Veneziane Nereide 1302017 idealnie współgra z atmosferą Powiśla.

Meccaniche Veneziane Nereide to ozdoba sama w sobie, co świetnie ukazują powyższe zdjęcia. Zegarki z tej kolekcji bez wysiłku nadają wyjątkowego charakteru całej stylizacji. Solidna budowa łączy się tu z precyzyjnym, automatycznym mechanizmem i materiałami wysokiej jakości, co daje niezwykły efekt i namiastkę luksusu.

Zegarek Meccaniche Veneziane Nereide 1302018

Musimy przyznać, że zegarki Meccaniche Veneziane i warszawska sceneria tworzą niezwykle zgrany duet. Łączy je piękny wygląd oraz silne przywiązanie do tradycji i historii. Przedstawione modele idealnie wpasowują się w wielkomiejski klimat, pozwalając nadążać za szybkim tempem życia.

Zobacz również