Meccaniche Veneziane w jesiennej odsłonie [GALERIA]

Jesienna moda od dawna kojarzy się ze stonowanymi, ciepłymi barwami i przytulnymi materiałami. Większość z nas w tym okresie porzuca żywe i jaskrawe kolory na rzecz beży, brązów i czerni. Nie inaczej jest w przypadku dodatków. 

Nie każdy zegarek będzie się nadawał zarówno w sezonie letnim, jak i jesienno-zimowym. W takiej sytuacji warto pomyśleć o zakupie modelu idealnie pasującego do krajobrazu za oknem. Poniżej przedstawiamy kilka jesiennych propozycji od Meccaniche Veneziane.

Na pierwszy ogień idzie klasyczna kolekcja Redentore, gdzie możemy znaleźć tarcze o minimalistycznym wyglądzie oraz starannie uszyte z toskańskiej skóry naturalnej paski. Ich ciepłe, naturalne barwy świetnie współgrają z jesienną scenerią. 

Koperty w zegarkach Meccaniche Veneziane zostały wykończone przy pomocy dwóch metod – polerowania oraz szczotkowania. Indeksy oraz wskazówki zostały poddane procesowi diamentowego szlifowania, a wypukłe szkło szafirowe zapewnia niezwykłą przejrzystość. Te wszystkie elementy tworzą elegancką i stylową całość, idealne dopełnienie jesiennej stylizacji.

Na powyższych zdjęciach przedstawione zostały modele 1301003 oraz 1301009.

Następną naszą propozycją jest seria Nereide. Masywne koperty z bezelami ze szkła BK7 zostały tu zestawione ze skórzanymi paskami, które podczas chłodniejszych dni są znacznie mniej narażone na uszkodzenia spowodowane działaniem słońca i wilgoci. Również tutaj za ochronę tarczy odpowiada niezwykle odporne szkło szafirowe z powłoką anyrefleksyjną.

Zdjęcia powyżej przedstawiają modele 1302005 oraz 1302011.

Kolekcja Nereide pracuje w oparciu o mechanizm automatyczny MV145. Charakterystyczna dla tej serii jest wysoka wodoszczelność – aż 200 metrów – co pozwala na swobodne pływanie, a nawet nurkowanie na niewielkich głębokościach. Meccaniche Veneziane Nereide dostępne są również w wersji z dodatkową wskazówką GMT, wskazującą czas w drugiej strefie czasowej.

Powyższe zdjęcia ukazują modele 1302015, 1302016 oraz 1305001.

Wszystkie z zaprezentowanych przez nas modeli idealnie wpasowują się w jesienny klimat za sprawą pięknej, stonowanej kolorystyki. Zegarki te będą świetnym uzupełnieniem garderoby na nadchodzące miesiące. Już teraz sprawdź gdzie możesz kupić idealny model dla siebie!

Zobacz również