Meccaniche Veneziane na targach GoldExpo 2021

Pod koniec września rozpoczęły się prestiżowe targi złotniczo-jubilerskie GOLDEXPO w Warszawie. Przez 3 dni można było zapoznać się z wieloma markami premium ze świata biżuterii i zegarków. Na targach odbyły się prezentacje najnowszych modeli i trendów, warsztaty oraz rozmaite szkolenia dla osób z branży. Nie mogło tam zabraknąć również stoiska Meccaniche Veneziane!

Publiczność miała okazję zobaczyć na żywo kilkadziesiąt modeli Meccaniche Veneziane z każdej kolekcji. Nasi wysoko wykwalifikowani przedstawiciele marki chętnie odpowiadali na wszystkie pytania gości. Marka wzbudziła na targach duże zainteresowanie, a zwiedzający byli pod wrażeniem jakości oferowanych modeli

Uczestnicy targów szczególnie chwalili dopracowany design prezentowanych modeli Meccaniche Veneziane oraz charakterystyczne dla każdej kolekcji detale. Największe uznanie zdobyła natomiast seria Arsenale.

Tegoroczne targi GOLDEXPO łącznie odwiedziło ponad 8200 uczestników, co czyni je jednym z najpopularniejszych wydarzeń tego typu w Polsce. Zobacz jak wyglądało stanowisko Meccaniche Veneziane na filmie poniżej.

Zobacz również